PLatba a doprava

1) ČESKÁ POŠTA- DOBÍRKA.  Odeslání zásilky následující čtvrtek po odeslání objednávky tj. každý týden ve čtvrtek odeslání přijatých zakázek. Částku uhraďte hotově při přebírání zboží. V případě nezastižení bude zásilka uložena na Vaší místní poště po dobu 7 dní.


2) ČESKÁ POŠTA - PŘEVODEM NA ÚČET.  Číslo našeho účtu je 222194179/0300. Jako variabilní symbol uveďte, prosím, číslo objednávky. Doporučujeme také napsat Vaše jméno do zprávy pro příjemce. Zboží bude vyexpedováno po připsání platby na náš účet.3) OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ - HOTOVĚ.  Při osobním odběru zboží v naší dílně v Sedlčanech, v Zahradní 1242 po telefonické domluvě.

 

4) OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ - PŘEVODEM NA ÚČET. Po zaplacení zboží převodem na náš účet si můžete zboží osobně vyzvednou v naší dílně v Sedlčanech, v Zahradní 1242 po telefonické domluvě.

 

 Platba:

Poštovné

Balné

Celkem

 add.  1.

  100,-

20,-

120,-

 add.  2.

  49,-

20,-

  69,-

 add.  3.

     0,-

   0,-

    0,-

 add.  4.

     0,-

   0,-

    0,-

 

Doručování zboží do zahraničí pro Vás rádi zajistíme. V tomto případě budou ceny poštovného a dodací podmínky domluveny individuálně.

Zboží je baleno a  expedováno zaměstnanci v chráněné dílně.  Zaplacením balného přispíváte na pracovní integraci a podporu při zvládání pracovních dovedností lidí s mentálním postižením, zdravotním a duševním onemocněním.